czwartek, 11 maja 2017

Tylko nie mów mamie!


W szczęściu nie chodzi o cel sam w sobie, ale o styl życia.
Cyniczny Romantyzm (chyba)

GATUNEK: komedia
NARRACJA: trzecioosobowa personalna
DŁUGOŚĆ: ?
UWAGI: dużo scen komediowych, sarkastycznego poczucia humoru, a i czasami wpadnie jakaś scena erotyczna albo brzydkie słowo.  
BETA: Indra

OPIS:
Christopher Ivory nie był najlepszym ojcem. Przez pracę nie miał na nic czasu. Kilka lat temu rozstał się z żoną, zaniedbywał dzieci, a niedawno oddał nawet ukochanego psa matce, bo nie dał rady się nim zajmować.
Ze swoim najmłodszym synem, Jamesem, dogadywał się najgorzej. Co zrobi, gdy przez przypadek odkryje, że James jest gejem?
Życie czasami potrafi płatać figle, czasami jest nawet bardziej złośliwie i potrafi przewrócić się do góry nogami. W rodzinie Ivorych wywinęło właśnie taki numer. To będzie historia o ojcu i synu, którym los da drugą szansę, żeby na nowo zbudowali swoją więź. Czy tym razem im się to uda?

Dużo komedii, absurdalnego poczucia humoru i bohaterów, których czasami trudno okiełznać. 


SPIS ROZDZIAŁÓW:

2 komentarze:

 1. Wow.Ciekawe, nigdy nic podobnego(w najmniejszym stopniu) nie czytałam.Fajnie, że zaczynasz publikować drugi tekst tym razem coś lekkiego.Chociaż zapowiada się dość osobliwie.Jestem zaskoczona, naprawdę, tak się wkręciłam w KiW, że nie myślał o innych opowiadaniach od Ciebie.no może troszeczkę o bajkach XD
  Pozdrawiam ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zaraz wszystko wyjaśnię w poście z rozdziałem :)

   Usuń